تَبلیغات

تَبلیغات

قابل توجه فعالان صنعتی در حوزه قهوه، غذا و نوشیدنی

قهوه‌دان با هدف آشنا کردن جامعه با فرهنگ قهوه‌نوشی، توسعه‌ی سطح دانش صاحبنظران، کارشناسان و علاقه‌مندان قهوه و صنعت آن، معرفی دست‌آورد‌های علمی و پژوهشی، ایجاد زمینه‌ی همکاری بیشتر بین پژوهشگران داخلی و خارجی، معرفی و ایجاد زمینه‌ی همکاری بین فعالان تجاری در این صنعت و معرفی فعالیت‌های اجتماعی بر پایه‌ی قهوه، گام بر‌می‌دارد.

پیگیری و حضور دایم در جامعه‌ی قهوه و تشخیص نیاز‌ها و فرصت‌ها، پوشش همیشگی رویدادها و اخبار جامعه‌ی قهوه در گستره‌ی خرد و کلان و دور بودن از هر‌گونه مرز بندی و جبهه‌گیری، از سیاست‌های تدوین شده‌ی قهوه‌دان می‌باشد.

از این رو کاربران قهوه‌دان طیف وسیعی از مخاطبان اختصاصی بازار هدف تولید کنندگان، فروشندگان و واردکنندگان تجهیزات و دستگاه‌های مرتبط با صنعت قهوه، غذا و نوشیدنی، وارد‌کنندگان، صار‌کنندگان و خرده‌فروشان قهوه، کافه‌ها، کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها و خیل عظیمی از قهوه‌دوستان و قهوه‌نوش‌ها می‌باشند.

برای تبلیغات در نسخه‌ی چاپی و وب‌سایت مجله‌ی قهوه‌دان، اطلاعات محصولات و خدمات مجموعه‌ی خود را به همراه اطلاعات تماس، به پست الکترونیک info@ghahvehdaan.ir ارسال فرمایید تا در اولین فرصت از طرف تیم تبلیغات قهوه‌دان با شما تماس حاصل گردد.

برای راه اندازی و استفاده از اپ در گوشی های اپل (سیستم عامل IOS) ، وبسایت را در مرورگر سافاری (safari) باز کرده و موارد زیر زرا انجام دهید:

پس از انجام مراحل بالا وب اپلیکیشن به اپلیکیشن های دیگر گوشی شما اضافه میگردد