دَرباره ما

دَرباره ما

در سال‌های اخیر، قهوه از یک کالای تجاری به کالایی تخصصی تبدیل شده است و این انقلاب بزرگ موجب گردید تا بتوانیم به ابعاد جدیدی از این نوشیدنی شگفت انگیز پی ببریم. خوشبختانه کشور ما هم با همدلی و همت علاقه‌مندانی که این حرفه را بصورت علمی و تخصصی دنبال می‌کنند، با سرعت قابل قبولی در حال رشد در این صنعت می باشد و روز به روز شاهد شکوفا شدن استعداد‌ها و پیشرفت‌های چشم‌گیر در این زمینه هستیم.

قهوه‌دان، به‌عنوان یک مجله‌ی تخصصی صنعت قهوه، فعالیت خود را از دی‌ماه ۱۳۹۴ با دور هم جمع کردن یک تیم حرفه ای و قهوه‌دوست آغاز کرد و در خرداد‌ماه ۱۳۹۵ اقدام به نشر اولین شماره از یک مجله‌ی تخصصی در صنعت قهوه‌ی ایران نمود.

رسالت قهوه‌دان:

تیم قهوه‌دان، رسالت خود را کمک به تولید علم و تجربه، همچنین انتشار دست‌آورد‌های علمی و پژوهشی و اخبار و اطلاعات صنعت قهوه، به‌دور از هرگونه مرز بندی و جبهه‌گیری مشخص نموده است.

اهداف قهوه‌دان:

قهوه‌دان با هدف آشنا کردن جامعه با فرهنگ قهوه‌نوشی، توسعه‌ی سطح دانش صاحبنظران، کارشناسان و علاقه‌مندان قهوه و صنعت آن، معرفی دست‌آورد‌های علمی و پژوهشی، ایجاد زمینه‌ی همکاری بیشتر بین پژوهشگران داخلی و خارجی، معرفی و ایجاد زمینه‌ی همکاری بین فعالان تجاری در این صنعت و معرفی فعالیت‌های اجتماعی بر پایه‌ی قهوه، گام بر‌می‌دارد.

سیاست قهوه‌دان:

پیگیری و حضور دایم در جامعه‌ی قهوه و تشخیص نیاز‌ها و فرصت‌ها، پوشش همیشگی رویدادها و اخبار جامعه‌ی قهوه در گستره‌ی خرد و کلان و دور بودن از هر‌گونه مرز بندی و جبهه‌گیری، از سیاست‌های تدوین شده‌ی قهوه‌دان می‌باشد.

امیدواریم…

امیدواریم که بواسطه‌ی فعالیت در زمینه‌ی مقاله‌های تخصصی و پوشش رویداد‌ها و مصاحبه با دانشمندان قهوه و ارایه‌ی اخبار و اطلاعات، با نمایان کردن زوایای جدیدی از این صنعت گسترده، نیاز علاقه‌مندان بی‌شمار قهوه را تامین نماییم. در این راه به کمک و همکاری همه‌ی صاحبنظران و علاقه‌مندان نیازمندیم…

برای راه اندازی و استفاده از اپ در گوشی های اپل (سیستم عامل IOS) ، وبسایت را در مرورگر سافاری (safari) باز کرده و موارد زیر زرا انجام دهید:

پس از انجام مراحل بالا وب اپلیکیشن به اپلیکیشن های دیگر گوشی شما اضافه میگردد